Пакунок малюка
Згідно постанови Кабінету Міністрів України №512 від 20 червня 2018 року «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"» з 01.09.2018р кременчуцьким новонародженим, видають «Пакунок малюка» - одноразову безповоротну адресну соціальну допомогу сім'ям.

Цей «пакунок» містить усі першочергові необхідні речі новонародженим протягом перших місяців життя. Він видається додатково до вже існуючих виплат при народженні дитини.

Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також містить інформаційні матеріали, що допомагають батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною. Пакунок малюка видається по одному на кожну дитину, і одержує його мати дитини в день виписки з пологового відділення.

Отже, з вересня кременчуцькі сім'ї при народженні дитини отримують набір із 25 речей для новонароджених, а саме:
Підгузки одноразові для новонароджених, від 2 до 5 кг, та не менше 94 штук в упаковці.

Серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, гіпоалергенні, PH-нейтральні, без запаху, та не менше 56 штук в упаковці.

Пелюшка фланелева, розмір 90 x 110 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

Пелюшка муслінова, розмір 70 x 70 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

Пелюшка багаторазова вологостійка, розмір 60 х 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 0 - 3 місяці

Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 3 - 6 місяців

Боді з коротким рукавом: розмір 50 - 56 см розмір 56 - 58 см

Боді з довгим рукавом, трикотаж, стовідсоткова бавовна: розмір 50 - 56 см розмір 56 - 58 см

Штани-повзунки із закритими носочками, стовідсоткова бавовна: розмір 50 - 56 см розмір 56 - 58 см

Боді з довгим рукавом та штанцями: розмір 50 - 56 см розмір 56 - 58 см

Шкарпетки, частка бавовни у виробі не менше 90 відсотків, розмір 0 - 3 місяці

Термометр для води

Термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником Ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), виготовлені з нержавіючої медичної сталі

Прокладки для лактації, не менше 60 штук в упаковці

Ковдра тепла/демісезонна, наповнювач - стовідсоткова бавовна, зовнішня тканина - також стовідсоткова бавовна, розмір 90 x 120 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

Плед-ковдра, 100 % трикотаж, бавовна, розмір 60 x 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

Матрац, склад за міжнародними нормами, розмір 42 x 70. Розмір матрацу (периметр) має збігатися з розміром (периметром) дна коробки-колиски

Рушник махровий для купання з кутком, розмір 100 x 100 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %), вироблений з натурального матеріалу

Іграшка-брязкальце розвиваюча, виготовлена із пластику зі сертифікатом, що дозволяє використання дитячих іграшок, без дрібних деталей

Крем із вмістом ланоліну 100 %

Рідке мило-шампунь дитяче з дозатором, універсальне, від 0 років, без парабенів, гіпоалергенне, без запаху, 500 мл

Весь комплект буде упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43*70*27 см. Зазначена коробка виготовляється з міцного гофрокартону з кашировкою та повнокольоровим друком на дно та кришку коробки. А для зміцнення конструкції, в дно та бокові стінки мають бути додані окремі вставки.

Отримання допомоги «Пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини. Вартість «Пакунку малюка» не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства. Пакунок є усталеною практикою в інших країнах Світу, адже є елементом попередження дитячої смертності, бідності та посилює відчуття турботи держави.

Made on
Tilda