Лапароскопія в гінекології - це малотравматичний спосіб діагностики та лікування захворювань жіночої статевої сфери, суть якого полягає у проведенні операцій за допомогою спеціальних інструментів, які вводяться до черевної порожнини через невеликі розрізи. У порівнянні з класичною методикою оперативного втручання, лапароскопія має цілий ряд переваг:
- Без болю. Больові відчуття відсутні як під час операції (завдяки адекватної анестезії і досвіду фахівців-анестезіологів), так і в післяопераційному періоді. При використанні лапароскопічного методу больовий синдром зводиться до мінімуму: немає великих розрізів - немає великої травми.
- Меньший рівень ризику ускладнень. - Меньше спайкова хвороба. Спайки після традиційних операцій виникають внаслідок саме механічного пошкодження тканин. Лапароскопічний доступ травматичне вплив мінімізує.
- Без тривалого постільного режиму. Одним з переваг лапароскопічного методу є короткий постільний режим.
- Без тривалої госпіталізації. Завдяки використанню малотравматичної методики, з урахуванням всіх переваг лапароскопії, тривалість госпіталізації істотно зменшується в порівнянні з терміном госпіталізації при класичних «відкритих» операціях. Організм швидше відновлюється, і пацієнт повертається до звичного способу життя.
- Швидкий період реабілітації.

Проводяться планові та ургентні операції.
Для проведення ендоскопії і лапароскопії потрібне спеціальне обладнання, а ефективність і безпеку процедури залежать від навичок і досвіду лікаря. Гінекологічне відділення оснащено найсучаснішим ендоскопічним обладнанням преміум класу з Німеччини- Richard Wolf GmbH, KARL STORZ, а лікарі пройшли спеціальне навчання роботі на ньому і мають досвід операцій в інших провідних клініках.
Всі нові операції проводились з найкращими ведучими спеціалістами з лапароскопії. У відділені є лапароскопічний професійний робот для відпрацювання техніки, швів та ін. Лапароскопією володіють усі чотири лікарі гінекологічного відділення. Це забезпечує нашим пацієнтам гарантію ефективності та безпеки хірургічного лікування.

У відділені виконуються наступні лапароскопічні операції:
* Діагностична лапароскопія з хромогідротубацією;
* Роз'єднання спайок в області додатків матки і в малому тазу;
* Часткова декапсуляція і демедуляцію яєчників, Ендотермокаутерізація яєчників при синдромі полікістозних яєчників (СПКЯ);
* Видалення Параоваріальних кіст;
* Резекція яєчників з приводу доброякісних пухлин (кісти, кістоми);
* Видалення яєчників і маткових труб з приводу доброякісних пухлин і запальних захворювань;
* Операції з приводу прогресуючої або порушеної трубної вагітності;
* Консервативна міомектомія;
* Гістеректомія з придатками або без придатків матки;
* Видалення маткової труби (труб) при Гідросальпінксах;
* Хірургічна стерилізація.
У відділені проводиться, так званий пакет непліддя- гістероскопія (біопсія, видалення патологічних новоутворень, виявлення хронічного ендометриту, рецептивність ендометрію) з лапароскопічною хромогідротубацією та ін. Тепер нашим жінкам міста не потрібно їздити до інших міст для проведення цієї методики.Made on
Tilda